ÖVRIGT / Mattor / Bao-tou/suiyan 7627011
nr 762 7011
Bao-tou/suiyan
Tidigt 1900-tal, 89x180
Kondition: lagningar, bruna garnet korroderat
Utrop:
4.500 kr
Såld:
2.500 kr
måndag 28 maj 2012
kl 17:52:25
28/5 15:23:35
28 maj
Orientaliska Mattor
Tema med dekorativa och orientaliska mattor
Läs mer om Orientaliska Mattor