Ã–VRIGT / Mattor / Bao-tou/suiyan 7627011

nr 762 7011

Bao-tou/suiyan

Tidigt 1900-tal, 89x180

Kondition: lagningar, bruna garnet korroderat

Utrop:

4.500 kr

Såld:

2.500 kr

måndag 28 maj 2012
kl 17:52:25

28/5 15:23:35 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 28 maj

Orientaliska Mattor

Tema med dekorativa och orientaliska mattor

Läs mer om Orientaliska Mattor